Úvod Liečba
Liečba PDF Tlač E-mail

 


 

Liečba

 

Na organizmus sa pozerám ako na celok. Celá liečba spočíva v detoxikácii organizmu,stimulacii a regenerácii tkanív
Liečba musí byť administrovaná precízne - stanovením individuálnych postupov, intervalov a dĺžky liečby, ktorá sa stanoví u každého pacienta zvlášť - podľa veku, diagnózy, štádia ochorenia, metabolizmu, atď...
Účinok liečby môže byť pozvoľna nastupujúci – v 1. mesiaci sa nemusí dostaviť, alebo sa prejaví slabo - zvlášť pri ťažších stavoch, kedy sa najčastejšie prejaví v 3. – 4. mesiaci liečby. Liečba je bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Je založená na holistickom ponímaní organizmu.
Výborné výsledky sa dosahujú u DMO, postapoplektickych stavov, autizmu.
Liečba sa môže aplikovať nielen cielene - pri daných ochoreniach - ale aj preventivne. Uspechy vykazuju aj deti v rannych stadiach dystrofie.
Liečba je ambulantná. To Vám umožní vychutnať si Vašu dovolenku v Hurgade na brehoch Červeného mora a súčasne obnoviť si zdravie a zastaviť či úplne odstrániť príznaky chorôb.
PODMIENKY LIEČBY
Liečbu predchádzajú laboratórne vyšetrenia krvi (KO, ALT, AST, kreatinin, urea, kyselina močová, cholesterol, TG, glukoza, Quick test, INR, TSH, T3, T4, serum Fe, Na,K,Mg,Ca), EKG, ktoré umožnia precízny individuálny liečebný postup. Tieto vyšetrenia musia byť urobené pred príchodom k nám –

 

Pri opakovaných pobytoch je nutné krvné testy opakovať ! (Inak ďalšia liečba nie je možná)!!!

Podmienkou opakovanej liečby je nutná spolupráca s lekárkou. Minimálne každých 6-týždňov správa o stave pacienta spolu s fotodokumentáciou. Bez nich ďalšia liečba nebude možná a pacient bude vylúčený z ďalšej liečby!!!

 

SO SEBOU SI PRINESTE FOTOKÓPIE ZÁKLADNÝCH LEKÁRSKYCH SPRÁV A VYŠETRENÍ, KTORÉ BUDÚ ZALOŽENÉ DO VAŠEJ KARTY.
Pacienti postihnutí neurologickým ochorením nech donesú so plávacie kolesá alebo rukávniky na plávanie.
AKO SA OBJEDNAŤ NA PRVÚ LIEČBU:
Vyplňte vstupný formulár ( bez interpunkčných znamienok). Na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete zobraziť, musíte mať povolený JavaScript. zašlite fotky a kratke videa pacienta s výpovednou hodnotou. Po dohode s pani doktorkou si vybavte pobyt cez ľubovoľnú CK v hoteli, blízko k ambulancii. (mapa) Počas objednávania v CK- ešte pred vyplatením- sa sms-kou skontaktujte s pani doktorkou a overte si, či na daný termín sú ešte voľné miesta. Odpoveď dostanete obratom. Po vyplatení zájazdu potvrďte záväzne termín !!!

 

 

PODMIENKY OBJEDNANIA SA  NA OPAKOVANÚ LIEČBU:
- Zašlite mailom zhodnotenie liečby a popis stavu pacienta od poslednej liečby spolu s fotografiami a kratkymi videami - znázorňujúcimi pokroky vo vývoji
- urobte a doneste so sebou fotokópie výsledkov nových laboratórnych testov
- Cez CK si vybavte pobyt na dopredu dohodnutý termín a tento potvrďte

 

 

CENA LIEČBY
Cena liečby je INDIVIDUÁLNA - závisí od diagnózy,postihu, dĺžky liečby a kombinácie liečby a liečebných postupov.

 

 

 

 Copyright © 2008 Dr-Eva-Therapy. Všetky práva vyhradené.