Úvod
Poďakovanie admina

Už desiaty rok spravujem stránku pani doktorky a až v ostatných dvoch rokoch sa mi podarilo navštíviť ju osobne. Chcem sa jej touto cestou poďakovať nielen za úspešné liečenie mojej dcérky, ale zároveň aj za úspešné vyliečenie mojej manželky a aj mňa samotného. Keďže som na vlastné oči videl a na vlastnej "koži" pocítil jej liečebné praktiky, môžem zodpovedne povedať, že pani doktorka posunula výrazne vpred nielen klasickú "západnú" medicínu, ale aj tradičnú čínsku i africkú medicínu.

Vitajte na stránke DR.-EVA-THERAPY, PDF Tlač E-mail

 

DrEvana ktorej nájdete zdokumentované neuveriteľné úspechy liečebnej terapie MUDr. Evy Augustínovej.Vsetky informacie uvedene na stranke pochadzaju z pera rodicov.

MUDr.Augustinova ordinuje v súkromnej ambulanci v Hurghade. Titul "zázračná lekárka" si vyslúžila od svojich pacientov za svoje liečebné postupy, pomocou ktorých dokáže úspešne liečiť aj tzv. beznádejné prípady. MUDr. Eva Augustínová je egyptská lekárka slovenského pôvodu.V Afrike pôsobí už 34. rok. Vypracovala vlastnú unikátnu holistickú liečbu - tisícročia úspešne používané orientálne metódy a fytoterapeutiká dokázala skĺbiť s poznatkami klasickej medicíny, ktorú posunula o výrazný krok vpred.

Liečebná terapia MUDr. Evy Augustínovej je založená na vnímaní organizmu ako celku. Stanovenie individuálneho liečebného postupu je možné po zabezpečení dôkladných lekárskych vyšetrení, podložených predchádzajúcimi odbornými diagnózami.

Prosíme pacientov, aby nezasielali pani doktorke individuálne maily s rôznymi otázkami. Každý záujemca o liečbu MUSÍ najprv vyplniť FORMULÁR (bez interpunkčných znamienok)(a zaslat fotky s vypovednou hodnotou stavu) spolu s poslednymi spravami od svojho lekara, na ktorý dostane odpoveď do 10 dní - o podmienkach liečby. Bez toho Vám nebude odpovedané.

Na FB stranke " DMO,Autizmus-specialna liecba v Egypte "  najdete aktualne spravy od samych pacientov.


 

LIECBA V NOVEJ SEZONE  V 2017 SA ZACINA OD 8.MAJA

 

 

1.-15.7................... 0

15.-30.7...................1 miesto

august........   0

1.-15.9....................2 miesta

15.-30.9....................0

1.-15.10....................1 miesto

15.-30.10,,,,,,..............4 miesta

 

 

 

Záujemci o liečbu sa môžu hlásiť na mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete zobraziť, musíte mať povolený JavaScript.


Zdravím do Egypta, paní doktorko!

Sluší se sdělit Vám, která jste si se mnou dala tu pořádnou práci, a všem, kteří pomáhali a drželi palce, že ukončené středoškolské vzdělání a místo na vysoké škole - obojí už se statutem normální holky - to je víc, než jsem si kdy mohla přát.

Cvičíme, cvičíme, cvičíme, tedy spíš já a rehabka jen vede, usmívá se a kroutí hlavou ... to jako že co bych po ní chtěla ukázat cvičit, když jsem "prostě dobrá" ... protahuju ale hlavně žiju, tancuju, společensky hýřím a užívám si svůj život tak, jak bych to přála všem, kteří na tom jsou podobně jako kdysi já. .. Díky HRG vím, že to tady stojí zato. Dejte to prosím na stránku, ať to všichni vědí a využijou ty otevřené dveře! Já to udělala a nelituju, to je snad jasný :-)

Shukran a mějte se co nejkrásněji, za tu dřinu na to máte nárok! ;-)

Baletka (teď už spíš tanečnice čardáše)
 

 Copyright © 2008 Dr-Eva-Therapy. Všetky práva vyhradené.